comicsenie a iné podivuhodnosti

Autor: Daša 'finn' Barteková | 8.10.2007 o 6:37 (upravené 10.12.2010 o 7:38) | Karma článku: 6.10 | Prečítané  2782-krát

"finn, kde sú fotky?!" "čo je to za bordel?!" katastrofa je na spadnutie áno, áno. sypem si popol na hlavu a hneď sa všetko snažím napraviť. a pridať jeden bonus.

takže čo sa dialo tu už bolo viackrát popísané a tak prejdime k činom- ehm.. teda fotkám.
Comics Man bol ako utrhnutý z reťaze a tak zostáva len dúfať (aspoň kvôli Akitsu), že nie je besnýniektoré prednášky boli očividne vtipné. neviem o čom bola táto, ale behal tam ujo s putami (dokopy som si počas celého programu stihla pozrieť jeden a pol prednášky, divadlo a jeden film čo považujem za veľký úspech)hlavným hosťom bol pán Richard A. Knaak, ktorý pokrstil slovenské vydanie mangy Warcraft a neskôr aj Comics & Manga Book.
"kde je Win? aha tam s Knaakom. inak to by si mala fotiť, nie?"počas hlavného programu nám zhasli a prisvecovali si nejakými modrými tyčami, po čom nasledovalo divadlo

ešte sa vrátim k prednáškam - ako som už spomínala, stihla som jeden a pol prednášky. tá polovica patrila Vojtovi Čepelákovi. na fotografii pre posúdenie spolu s výstižným portrétom od jeho fanynkymedzi prednášajúcimi sa mihla aj slečna blogerka Veronika Senková. len dúfam, že prednáška dopadla dobre aj napriek technickým problémom na začiatkukaždoročne sa na Comics Salóne konajú kresliace workshopy. tento rok so mnou organizátori vybabrali- ak som chcela nejaký stihnúť, bolo treba vstávať veľmi skoro (áno, poviete si "o deviatej je jej skoro- to za našich čias.." ^_^)kto nestihol workshop, mohol si kresliť aj tak. rovno na stenuak niekto radšej hry než kreslenie, mohol drtiť Soul Calibur, Tekken, nejaké autá, CS a ešte pár hier. musím sa pochváliť, že som zas nabila Radamenta v Soul Calibure :) (radšej zamlčím, že on mňa porazil v Tekkene- nemám tú hru rada)

v chvíľach voľna sa čajíčkovalo, poprípade debatilo- veď mnohých som videla po roku
ujo Crudea ujo Sutechu týchto pekných slečien ste si mohli kúpiť sponky, záložky alebo podložky pod poháre

a samozrejme môj obľúbený cosplay

a nakoniec jedna skoro svadobná :) Miyu ako Princess Serenity zo Sailor Moon a Akira Shin sám za seba

"ona ešte o nejakom bonuse spletala a kašle na nás!"
cink! tak sľubovaný bonus. náhodou odhalený na Vojtovej prednáške o comicse.
takže: "vážený diskutér, ako sa Vám pozdáva na Comics Salóne?"


P.S.: zvyšné fotografie z Comics Salónu (napáchala som ich požehnane) môžte vidieť v galérii.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nový šéf Carga končí, Brecely Pavúka odvolal po pár hodinách

Nový generálny riaditeľ Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia Jozef Pavúk po pár hodinách skončil. Dobehla ho jeho minulosť.

DOMOV

Súd zrušil Draxlerove rozhodnutia o Paneurópskej vysokej škole

Súd rozhodol v spore bývalého ministra a školy.

SVET

Zastrelený gorilí samec chlapca chránil, hovoria svedkovia

Viacerí svedkovia vypovedali, že gorila nebola agresívna.


Už ste čítali?